Jalgpalli MM 2022 ülekanded

OlyBetis jalka MM esimene võit duublisse.

Jalgpalli MM 2022 ülekanded

Jalgpalli MM 2022 ülekandeid saab vaadata ETV kanalitel (ETV, ETV2 ja ETV+) ning ERR-i portaalist. Ülekannete ajad on leitavad meie ajakava lehelt.

Kui mingil põhjusel puudub vaatamise võimalus, siis ülekandeid saab jälgida ka suurtemate uudisteportaalide live-blogidest. Lisaks saab ülekannete projektsioone vaadata täiesti tasuta ka spordiennustuste portaalidest. Viimased on täpsemad, kiiremad ja tunduvalt paremad kui näiteks live-blogid.

Ülekannete ajad

Kui on selgunud täpsed ja lõplikud jalgpalli MM 2022 ülekannete ajad ja ülekannete kanalid, siis lisame need esimesel võimalusel siia. Mängude ajakava on juba teada ja see leitav ajakava lehelt.

Spordiennustuse ülekanded

Kuigi spordiennustused (näiteks Unibet TV, OlyBet stream) kannavad otsepildina üle mitmeid spordisündmusi ja suuremaid jalgpallimänge, siis kahjuks 2022. aasta jalgpalli maailmameistrivõistluse mänge spordiennustused videopildina üle ei kanna.

Küll aga saab spordiennustuste portaalides jälgida mängude projektsioone otse, mis jääb küll alla ülekandele, aga on tunduvalt parem kui live-blogid. Projektsioonides on staadion, kus reaalajas näeb palli liikumist, rünnakuid, penaltid, vigu jne.

Seega, kui ei ole võimalik vaadata videopildi vahendusel jalgpalli MM ülekandeid, siis soovitame kasutada spordiennustuse portaalide ülekandeid. Projektsioonide vaatamine on tasuta ja ei ole vaja kontot. Kui aga vaadata videopildi vahendusel ülekandeid, siis tuleb avada konto.


Liitu OlyBetiga kasutades boonuskoodid SETANTA3 ja saad Setanta tellimuse kolm kuud tasuta.


Kuidas vaadata spordiennustuse ülekandeid?

Selleks valida meie spordiennustuse portaalide lehelt omale meelepärane spordiennustus. Kui soovid näha live-projektsioone, siis live-spordiennustuse menüüst vali omale sobiv mäng ja ava see. See on kõik.

Kui soovid näha live-ülekannet, siis klõpsa mängu kõrva oleval ülekande või stream ikoonil. Kui seda ikooni ei ole, siis antud mängule ei ole videoülekannet saada.

Ülekannete video

OlyBet spordiennustuse näitel, kuidas vaadata live-ülekandeid.


KKK

Kus saab vaadata jalgpalli MM 2022 ülekandeid?
Jalgpalli MM 2022 ülekandeid videopildi vahendusel koos eestikeelsete kommentaatoritega saab vaadata ETV kanalitelt.

Millal toimuvad jalgpalli MM 2022 ülekanded?
Kuigi jalgpalli MM 2022 ajakava on juba selgunud, siis ETV kanalite täpsed ülekannete ajad on hetkel teadmata. Lisame info niipea, kui saabub vastav teave.

Kas ülekandeid saab vaadata ka internetis?
Hetkeseisuga puudub meil informatsioon, kas ERR portaalis internetis saab vaadata videoülekandeid. Lisame info niipea, kui saabub vastav teave.

Kas ülekandeid saab vaadata ka mujal peale ETV ja ERR-i?
Kindlasti saab, aga sel juhul on tegu tasuliste teenustega. Tasuta vaatamine on ainult ETV ja ERR kanalitel.

Kas ülekandeid saab vaadata veel peale ülaltoodu?
Jalgpalli MM 2022 ülekandeid saab live-blogi formaadis vaadata ka kõikides suuremates meediaväljaannete veebilehtedel kui ka live-projektsioonina enamikes Eesti neti kihlveokontorites. Samuti ka OlyBeti spordibaarides.


AVALEHT | AJAKAVA | ALAGRUPID | TULEMUSED | TURNIIRITABEL | ENNUSTUS | ÜLEKANDED