30.11.2022 17:00 Austraalia vs Taani 1:0
30.11.2022 21:00 Saudi Araabia vs Mehhiko 1:2
1.12.2022 21:00 Costa Rica vs Saksamaa 2:4
2.12.2022 17:00 Lõuna-Korea vs Portugal 2:1
2.12.2022 17:00 Ghana vs Uruguay 0:2
2.12.2022 21:00 Kamerun vs Brasiilia 1:0
2.12.2022 21:00 Serbia vs Šveits 2:3

Kaheksandikfinaalide ajakava

Kaheksandikfinaalidest saab edasi iga mängu võitja. Kaotaja langeb turniirilt välja. Hetkeseisu (tabeliseisu) nägemiseks vaata turniiritabelit.
03.12.2022 17:00 Holland vs USA 3:1
03.12.2022 21:00 Argentina vs Austraalia 2:1
04.12.2022 17:00 Prantsusmaa vs Poola 3 : 1
04.12.2022 21:00 Inglismaa vs Senegal 3:0
05.12.2022 17:00 Jaapan vs Horvaatia 1:1 (penaltid: 1:3)
05.12.2022 21:00 Brasiilia vs Lõuna-Korea 4:1
06.12.2022 17:00 Maroko vs Hispaania 0:0 (penaltid 3:0)
06.12.2022 21:00 Portugal vs Šveits 6:1

Liitu OlyBetiga kasutades boonuskoodid SETANTA3 ja saad Setanta tellimuse kolm kuud tasuta.

Veerandfinaalide ajakava

Veerandfinaalidest saab edasi iga mängu võitja. Kaotaja langeb turniirilt välja. Hetkeseisu (tabeliseisu) nägemiseks vaata turniiritabelit.
09.12.2022 17:00 Horvaatia vs Brasiilia 1:1 (penaltid 4-2)
09.12.2022 21:00 Holland vs Argentina 2:2 (penaltid 3-4)
10.12.2022 17:00 Maroko – Portugal 1:0
10.12.2022 21:00 Inglismaa vs Prantsusmaa 1:2

Poolfinaalide ajakava

Veerandfinaalide võitjad lähevad 18. detsembril toimuvale jalgpalli MM 2022 finaali. Kaotajad peavad 17. detsembril kell 17:00 (ülekanne 16:30 ETV2 kanalil) maha kolmanda-neljanda koha mängu. Täpse info saamiseks vaata tabeliseisu.
13.12.2022 21:00 Argentina – Horvaatia 3:0
14.12.2022 21:00 Maroko – Prantsusmaa 0:2

Jalgpalli MM 2022 finaal

Finaalmängu võitjast saab 2022. aasta maailmameister jalgpallis. 2022. aasta jalgpalli MM finaalmäng peetakse maha Lusail Iconic staadionil, kuhu mahub mängu vaatama 80 000 silmapaari. Vaata ka turniiritabelit ja jalgpalli MM 2022 tulemusi.
18.12.2022 17:00 Argentina – Prantsusmaa ETV2 – 16:30

OlyBet pakub jalgpallis 350 euro eest tasuta spordiennustusi. Selleks KLÕPSA SIIN ja vali Kampaaniad > Uuele Kliendile > Kuni €350 tasuta panuseid.

AVALEHT | AJAKAVA | ALAGRUPID | TULEMUSED | TURNIIRITABEL | ENNUSTUS | ÜLEKANDED

2022. aasta jalgpalli maailmameistrivõistlused (FIFA World Cup 2022) toimuvad 20. novembrist kuni 18. detsembrini Kataris. Kokku on kavas 64 mängu, mis mängitakse kaheksal erineval staadionil.

Alagruppide mängud toimuvad 20. novembrist kuni 2. detsembrini ja iga päev on kavas neli mängu (v.a. 20 ja 21. november) algusaegadega 12:00, 15:00, 18:00 ja 21:00.

Kaheksandikfinaalid mängitakse 3. detsembrist kuni 6. detsembrini ja iga päev on kavas kaks mängu algusega 17:00 ja 21:00. Veerandfinaalid toimuvad 9. detsembril ja 10. detsembril ning samuti iga päev on kavas kaks mängu algusaegadega 17:00 ja 21:00.

Poolfinaalid on 13 ja 14. detsembril algusega 21:00. Kolmanda koha mäng 17. detsembril kell 17:00  ja finaal 18. detsembril kell 17:00. Kõik ajad on välja toodud Eesti aja järgi ja arvesse on võetud kellakeeramine talveajale.

2022. aasta jalgpalli maailmameistrivõistluste ajakavast täpsemalt

Erinevalt varasematest FIFA maailmameistrivõistlustest, mis tavaliselt toimuvad juunis ja juulis, mängitakse 2022. aasta maailmameistrivõistlused novembris ja detsembris, et vältida Katari suurt suvekuumust.

Selle tulemusel toimub 2022. aasta MM keset kodumaiste jalgpalliliigade hooaega, sealhulgas kõigi suuremate Euroopa liigade hooaegade keskel, mis on sunnitud lisama oma kodumaisesse ajakavasse pikemaid vaheaegu, et osaleda MM-i.

FIFA kinnitas mängude ajakava 15. juulil 2020 ja avamäng mängitakse korraldajariigi Katari ning Ecuadori vahel 20. novembril Al Bayti staadionil.

Alagrupimängude faasis mängitakse iga päev neli mängu, mille algusajad on kahes esimeses voorus kell 13:00, 16:00, 19:00 ja 22:00 ning viimase vooru samaaegselt toimuvate mängude ja karikavõistluste puhul kell 18:00 ja 22:00.

Kolmanda koha mäng toimub 17. detsembril 2022 Khalifa International Stadiumil ja finaal 18. detsembril 2022 Lusail Iconic Stadiumil, mõlemad kell 18:00. Kellaajad on kohaliku aja järgi ning kohalik aeg suveajal on täpselt sama, mis Eestis ning talveajal (turniiri toimumise ajal) on Doha üks tund ees ehk 22:00 mäng algab 21:00 Eesti aja järgi.

Korduma kippuvad küsimused

Millal toimuvad 2022. aasta jalgpalli maailmameistrivõistlused?
2022. aasta jalgpalli maailmameistrivõistlused toimuvad 20. novembrist kuni 18. detsembrini Kataris ning algavad 20. novembril kell 18:00 Katar vs Ecuador mänguga.

Millal toimuvad alagrupimängud?
Alagrupimängud toimuvad 20. novembrist kuni 2. detsembrini. Iga päev on kavas neli mängu (v.a. 20 ja 21. november) algusaegadega Eesti aja järgi 12:00, 15:00, 18:00 ja 21:00.

Millal toimuvad kaheksandikfinaalid?
Kaheksandikfinaalid toimuvad 3. detsembrist kuni 6. detsembrini. Iga päev mängitakse kaks mängu algusega 17:00 ja 21:00 (Eesti aja järgi).

Millal toimuvad veerandfinaalid?
Veerandfinaalid toimuvad 9. detsembril ja 10. detsembril. Mõlemal päeval on kavas kaks mängu algusaegadega 17:00 ja 21:00.

Millal toimuvad poolfinaalid?
Poolfinaalid on kavas 13. ja 14. detsembril. Mõlemal päeval on üks mäng algusega kell 21:00.

Millal toimub kolmanda koha mäng?
Kolmanda koha mäng toimub 17. detsembril kell 17.00.

Millal toimub jalgpalli MM 2022 finaal?
2022. aasta jalgpalli maailmameistrivõistluste finaal mängitakse 18. detsembril kell 17:00 Al Bayti staadionil.