OlyBetis jalka MM esimene võit duublisse.

Täna õhtul selguvad selguvad esimesed veerandfinalistid

2022. aasta jalgpalli maailmameistrivõistlused jätkuvad kaheksandikfinaalide esimese poole mängudega, kus kell 17:00 on vastamisi Holland – USA ning kell 21:00 näeb tulevärki Argentina ja Austraalia vahel.

Mõlema mängu edasipääsenu on vastamisi järgmises voorus, milleks on veerandfinaal ja kuna tegu on väljakukkumise voorudega, siis kaotaja kukub turniirilt välja ja seetõttu mängud ei saa lõppeda viigiga.

Kui normaalaeg mängitakse viiki, siis lisatakse mängule juurde 2 x 15 minutit lisaaega ja kui lisaaegadel jääb ka viiki, siis otsustatakse edasipääsenu viiese penalti seeriaga, kus edasi saab see, kes lööb viiest penaltist sisse kolm.

Edasipääsemise tõenäosused

Kihlveokontorid on teinud ära suure töö, kus koefitsientide põhjal näeb võistkondade statistikat ja tõenäosusi ning ka nende suhteliselt tugevust võrreldes omavahel.

Holland – USA kohtumisel peetakse favoriidiks Hollandit. Koefitsiendid (normaalajal, Hollandi võit – viik – USA võit) on 2.04 – 3.25 ja 4.40.

Argentina – Austraalia mängus teab vist iga koolipoiss, et favoriidiks on Argentina. Koefitsientiteks (Argentina võit – viik – Austraalia võit) on 1.25 – 6.50 ja 13.00.